Ordu gecelerinde kano gösterisi ilgi çekiyor

Ordu’da akşam saatlerinde gerçekleştirilen kano gösterisini kıyıda toplanan yüzlerce vatandaş ilgiyle izledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi kentin denizinin verimli kullanılmasını sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Büyükşehir Belediyesi Yelken ve Kano Kulübü, yaz gecelerinde denizde yaptıkları gösterilerle ilgi çekiyor.

Karadeniz’in en uzun sahiline sahip Ordu’da vatandaşlar Ordu Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği etkinliklerle keyifli zaman geçiriyor. Özellikle yaz mevsiminde sahillerin yoğun kalabalık olduğu zamanlarda Yelken ve Kano Kulübü sporcuları rengârenk ışıklarla denizde vatandaşlara gösteri gerçekleştiriyor. Yüzlerce vatandaşın kıyıdan takip ettiği o anlar büyük heyecana sahne oluyor.

Yüzlerce vatandaş ilgi ile takip etti

Ordu’nun Altınordu sahilinde rengârenk ışıklarla vatandaşlara gösteri yapan yelken ve kano sporcuları vatandaşlardan tam not aldı. Özellikle il dışı ve yurt dışında yaşayan vatandaşların ilgi ile takip ettiği o anlar cep telefonu kamerası ile kayıt alarak sosyal medya hesaplarında paylaştı. Düzenlenen organizasyondan çok mutlu olduklarını belirten bazı vatandaşlar ise şu ifadelere yer verdi:
“Ordu’ya il dışından geldik. Uzu yıllar sonra memleketimize gelmenin keyfini yaşıyoruz. Ordu çok değişmiş ve çok güzelleşmiş. Sahilleri, parkları, yaşam alanları ve denizi ile muhteşem bir şehir. Yeni yapılan çalışmalar şehre çok yakışmış. Bu akşam bizlere de sürpriz oldu. Kanocuların rengârenk botları ile yaptıkları gösterileri izledik. İnanılmaz güzeldi. Bu güzellikleri bizlere yaşattığı için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir