Maceraseverlerin bayram tatilinde de tercihi Palandöken oldu!

Kış turizmini bahara taşıyan Erzurum’daki Palandöken Kayak Merkezi, Ramazan Bayramı tatilini kayak yaparak geçirmek isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı

Bayram tatilinde kayak için rezervasyon aldı

Karın 159 santimetre ölçüldüğü merkezdeki otellerde rezervasyon yaptıran turistler, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilini kayak yaparak değerlendirecek. 

“Önümüzdeki yıllarda bayramda daha fazla misafir ağırlayacağız”

Ramazan Bayramı tatilinin yaklaştığını anımsatan Erzurum Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Ejder3200 AŞ Genel Müdürü Selim Bağrıyanık, “Bahar aylarının gelmiş olmasıyla beraber halen daha kayak mevsimi devam ediyor. Artık bayramlarda da kayak yapılabildiğini Palandöken, bir şekilde ispat etmiş olacak. Otellerimizin hemen hemen hepsi bayram için kayak misafiri rezervasyonları aldı ve almaya devam ediyor.” dedi.

“Avusturya’ya gitmek yerine Erzurum’da kamp yapmak istediler”

Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelin genel müdürü Bora Kanber ise sezonun hala devam ettiğini ifade ederek, “Pistlerde hala çok iyi kar var. Biz de bunu kayakseverlere duyurmaya çalışıyoruz. Otel olarak kampanya da yaptık. Şu an birkaç kayak kulübünün rezervasyonu var. Avusturya’ya gitmek yerine Erzurum’da kamp yapmak istediler. Anlaşmalarımızı yaptık. Birkaç tane daha görüştüğümüz kulüpler var.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir