Kurban Bayramı tatili ve karne coşkusu bir arada: KidZania İstanbul

Çocuklar Kurban Bayramı tatili ve karne coşkusunu KidZania İstanbul’da yaşıyor. Acıbadem de, 15-19 Haziran tarihleri arasında sanat atölyeleri, tasarım etkinlikleri, çekilişler, parti ve dansın olacağı özel programla yaşatmak için aktiviteler düzenlenecek. Çocuklara 120’den fazla mesleği deneyimleme, eğlenerek öğrenme ve kendi bütçesini yönetme deneyimi sunan KidZania İstanbul’da, Kurban Bayramı ve karnelerini alan çocuklar için aktiviteler gerçekleştirilecek.

15 Haziran Cumartesi günü yapılacak karne partisinde, KidZania karakterlerinin bayraklarıyla süslenirken 14.00’te ise saat kulesi dansı gerçekleşecek. Müzikli sokak partisiyle kutlamalar devam ederken, Adel Sanat Atölyesi’nde çocuklar uğur böceği kitap ayraçları yapacak.

Kuyumcuda keçeden bayram şekeri tasarımlı anahtarlık yapacak çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. Bayram boyunca her gün sokak partisi düzenlenecek. Ayrıca origami atölyesi, mandala çalışmaları ve makarna ile oyun hamuruyla en yüksek kuleyi inşa etmeyi amaçlayan steam atölyesi de etkinlikler arasında yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir