Sıcak havadan bunalanlar Antalya’nın turistik cazibesinde serinliyor!

Antalya’nın turistik cazibesi olan Düden Şelalesi, her yıl olduğu gibi bu yaz da hem yerli hem de yabancı turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Şehrin turizm merkezi

Doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyüleyen doğa harikası, tatilcilerin vazgeçilmez duraklarından biri olarak öne çıkıyor. Düden Şelalesi’nin denizle buluştuğu noktaya gelen turistler, şelalenin etrafında sayısız fotoğraf ve video çekerek bu doğal güzelliği farklı açılardan gözler önüne seriyorlar.

Yaz aylarında ziyaretçi yoğunluğu

Özellikle yaz aylarında, Düden Şelalesi’nin ziyaretçi sayısında belirgin bir yükseliş yaşanıyor. Sıcak havadan bunalan vatandaşlar, rotalarını Antalya’nın turizm zenginlikleri arasında önemli bir yer tutan Düden Şelalesi’ne çeviriyor.

“Gerçekten bir şaheser”

İzmir’den Antalya’ya gelen Burcu Demirel, ilk kez Düden Şelalesi’ni görme fırsatı bulduğunu belirterek, “Burası çok güzel, havası ve atmosferi gayet iyi. Yurt dışından insanların buraya boşuna gelmediği ortada. İlk kez Düden Şelalesi’ni görme fırsatı buldum. Gerçekten bir şaheser ve muhteşem görünüyor. Antalya’ya gelip de insanların burayı sevmemesi mümkün değil.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir