Hintli turistler rotalarını Eskişehir’e çevirdiler

İstanbul’dan yola çıkan Hintli turistler rotalarını Eskişehir’e çevirdiler. Eskişehir’in en ünlü yerlerinden olan Adalar bölgesini gezmeye gelen turistler, soğuk hava şartlarına rağmen gondol turu için sıraya girdiler.

Eskişehir’e hayran kaldılar

Şehrin doğal güzelliklerinden biri olan Porsuk Çayı’na yoğun ilgi gösteren Hintli turistler, kahkahalar içinde şehri gezdiler. Aynı zamanda Eskişehir’deki keyifli anlarını kameralarına yansıtmayı da ihmal etmediler.

Hint kafileyi gezdiren 35 yıllık tur rehberi Serhat Top, “Bugün gezdirdiğim grup Hindistanlı ve Türkiye’yi çok seviyorlar. İstanbul’dan yola çıkarak tüm Türkiye’yi gezdiriyoruz. Bugün Eskişehir’de kalacağız. Yarın Kapadokya’ya gideceğiz, ardından istikametimiz Konya, Antalya, Pamukkale, Kuşadası ve Çanakkale olacak. Toplam 11 günlük bir gezi olacak. Hindistanlılara tüm yurdu gezdiriyoruz. Hintçe bilmesem de İngilizce konuşarak çok güzel anlaşıyoruz. Eskişehir’e tepkileri paha biçilemez. Tüm turistler Türkiye’den memnun. Şehrin görüntüsü ve yerleşim düzeni turistlerde hayranlık uyandırıyor.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir