DÜZCE’NİN GÖLYAKA İLÇESİNDE SONBAHAR MEVSİMİYLE BİRLİKTE, SARARAN AĞAÇLARIN ARASINDA GÜRÜL GÜRÜL AKAN GÜZELDERE ŞELALESİ SEYRİNE DOYULMAZ BİR GÜZELLİK OLUŞTURUYOR. KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERİN OLUŞTUĞU ŞELALE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ. (AYKUT ZOR/DÜZCE-İHA) Düzce’nin Gölyaka ilçesinde sonbahar mevsimiyle birlikte, sararan ağaçların arasında gürül gürül akan Güzeldere şelalesi seyrine doyulmaz bir güzellik oluşturuyor. Kartpostallık görüntülerin oluştuğu şelale havadan görüntülendi.

Güzeldere şelalesi sonbahar renkleriyle buluştu

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde sonbahar mevsimiyle birlikte, sararan ağaçların arasında gürül gürül akan Güzeldere şelalesi seyrine doyulmaz bir güzellik oluşturuyor. Kartpostallık görüntülerin oluştuğu şelale havadan görüntülendi

Düzce’nin Gölyaka ilçesindeki Güzeldere Yaylasıyla aynı ismi taşıyan şelale etrafını çevreleyen ormanların sonbaharda büründüğü renk çeşitliliğiyle ziyaretçilerini hayran bırakıyor. Güzeldere köyünden geçen Bıçkı Deresi üzerinde bulunan şelale, 120 metre yükseklikten dökülen suyun doğal coşkusu dev kayın ve gürgen ağaçlarıyla kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Elmacık Dağına uzanan şelaleyi saran köknar ve çınar ağaçları, sonbaharın sarı ve kahverengi tonlarını taşıyor. Şelale, bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlere, her mevsim doyumsuz bir manzara sunuyor. Öte yandan kartpostallık görüntülerin şelale dronla havadan görüntülendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir