Bir kruvaziyer ile 3 bin 641 yolcu geldi!

MSC Divina kruvaziyer gemisi, 3 bin 641 yolcusuyla İzmir Limanı’na yanaştı.

Gemiden inen yolcular, Bergama ve Efes antik kentleri, Meryem Ana Evi ve şehir merkezini ziyaret etmek için limandan ayrıldı.

Gemiyi işleten kruvaziyer şirketi MSC Cruises’ın Yönetici Direktörü Norbert Stiekema, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki en önemli destinasyonlarından biri olduğunu ifade etti.

Stiekema, Türkiye'nin bir turistin arayacağı her şeye sahip olduğunu belirterek, "Güzel ülkenize yurt dışından bir sürü misafir getiriyoruz müşteri memnuniyeti yoğun olduğu için. Türkiye'ye yurt dışından ilgi çok ve bu nedenle Türkiye'deki limanları dikkate alıyoruz." diye konuştu.

MSC Cruises Türkiye Müdürü Işın Hekimoğlu da geminin 13 Mayıs-21 Ekim tarihlerinde 24 kere İzmir Limanı’nda bulunacağını ifade etti.

Hekimoğlu, 3 sene içerisinde 25 bin Türk misafiri gemilerinde misafir etme hedefleri bulunduğunu kaydederek, "Bu hedefe doğru ilerlerken hedefimiz kruvaziyer seyahatine ilişkin farkındalık yaratmak. Ne kadar ulaşılabilir ve keşifle dolu bir tatil seçeneği olduğunu misafirlerimize anlatmaya çalışıyoruz." dedi. 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir