2022’nin en popüler tatil yerleri açıklandı

Tatil planı yapanlar ya da nereye gideceklerine karar veremeyenler için yurt içinde gidilebilecek 2022 yaz sezonunun gözde tatil destinasyonları açıklandı.

Antalya’nın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kaş, 2015 yılından bu yana en popüler destinasyonlar arasında yer alıyor. Kalkan’dan başlayan, Fethiye’ye kadar uzanan sahil şeridinde kültürel miras ve doğal güzellikler bulunuyor. Kaş, harika doğası ve pırıl pırıl denizi ile ziyaretçilerinin gözdesi arasında olmaya devam ediyor.

Muğla’nın en güzel destinasyonları arasında yer alan Datça, berrak denizi, bol oksijenli havası ve doğal güzellikleri ile Ege Denizi’nin Akdeniz’e kavuştuğu ortak bir noktada bulunuyor.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan ve antik çağlardan bu yana birçok medeniyete ev sahipliği yapan Gümüşlük, ünlü mekanlarıyla tatilcileri ağırlamaya devam ediyor.

Fethiye sınırları içinde yer alan Faralya, lüks butik otelleri ve izole yapısı ile doğayla baş başa kalmak isteyen tatilcileri kucaklıyor.

Popülerliğini koruyan, doğası ve koylarıyla öne çıkan Gökçeada, bu yıl da en çok ziyaret edilecek destinasyonlar arasında yer alıyor. Birçok yeni yapılaşma olmasına karşın eski dokusunu günümüze kadar koruyan Gökçeada, denizi, rüzgarı, birçok plajı ve değişik tatlar arayanlar için tatilcilere çeşitli fırsatlar sunuyor.

Adrasan; Antalya’da en çok ziyaret edilen, kamp tatili, eşsiz sahili, koyları ve turizm işletmeleriyle bu yaz da en iyi tatil destinasyonları arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir